Klub Kafe TERCIE

Nově otevřený hudební klub / kavárna

Zborovská 37, Praha 5

Koncerty

Připravujeme pro Vás množství vystoupení známých i méně známějších seskupení převážně věnující se folk, folkrockovému, blues a podobným stylům. Naše kroky ale občas zamíří i do vod jiných žánrů.

Nehudební produkce

Stejně tak pro Vás do budoucna připravujeme další formy kulturních vystoupení, jako jsou například menší divadelní kousky či stand-up. Myslíme i na vaše děti a jednáme o divadýlkách a vystoupeních pro ty nejmenší.

Soukromé akce

Prostor samozřejmě nabízíme i pro soukromé akce a oslavy. Připravit zde firemní večírek, oslavu narozenin nebo možnost jen přijít s nástroji a zahrát si ve dnech, kdy je v programu volno, není vůbec žádný problém.

Další informace

Další informace, které zde nenajdete, či náš aktualizovaný program můžete najít i na našich dalších profilech na Facebooku, a Bandzone.cz . S jakýmkoli dotazem se na nás samozřejmě můžete obrátit i přes email info@klubkafetercie.cz

6.4.2018 19:00 - Ukulele Jack - Křest CD Koník v pyžámku

Smíchovský pseudofolkař pokřtí nový počin na své již takřka domácí scéně. Album Koník v pyžámku je trošku potemnělé, nicméně i na něm lze najít humorně laděné infantilní písně s filozofickým přesahem:-) Něco jste již slyšeli, a na něco se teprve těšte!!! A několik skladeb by mělo být i "With a little help from my friends". Bude to překrásné!

Jako fantastický host se představí plzeňská rockandrollově funková banda Fousovo surikata!!! A ta vás sakra roztančí!

Více o Ukulele Jack a kapele Fousovo Surikata, ukázky tvorby a další najdete na jejich BZ, webu a FB:

Kdo jsme a kdo se o Vás stará?

Nápad zřídit hudební klub, zaměřený na folk a folkrockovou scénu, vznikl už cca před deseti lety. Původní nápad byl součástí většího projektu, který ale v té době nedošel realizace. Jeho zpracování však zabralo spousty času a úsilí a proto jsme se rozhodli tento projekt začít nyní budovat znovu. Jako první část projektu byl na řadě právě hudební klub.

Vstupenky v předprodeji

Zde je seznam akcí, na které je spuštěn předprodej. Předprodej není spouštěn automaticky pro všechny akce! Je tím pádem možné, že Vámi vybraný koncert tu nenajdete a vstupenku bude třeba zakoupit až na místě.

Jejda, konec stránky... chci víc informací, pak musím na